zelené strechy, open, Caparol, štrky, izolácia, murovanie, vonkajšie fasády, omietky Baumit, stierka, ploché strechy

O nás

Vážený klient. Sme si vedomí, že ako firma vzniknutá vo februári 2013 nevyvoláme vo vás veľkú dôveru. Dovoľte priblížiť Vám niečo málo z nášho firemného pozadia.

Náš majiteľ a súčasne konateľ Peter Mihál sa v oblasti stavebníctva úspešne pohybujeme od mája 2006 ako konateľ a spoločník stevebnej spoločnosti Farnex, s.r.o. Bratislava, z ktorej vo februári 2013 ukončil svoje pôsobenie a začal s novým tímom kolegov napĺňať vlastnú prestavu o kvalite a komforte prístupu a hlavne práce pre Vás - našich klientov.

Venujeme  sa zatepľovaniu rodinných, bytových domov, izolácii plochých striech, sádrokartónom, vnútorným omietkam a poterom.

V súčasnosti disponujeme viac ako 4.000m2 lešenia, 2 partiami zatepľovačov, 1 partiou izolatérov, 1 partiou sádrokartónistov a s dlhoročnými obchodnými partnermi v zastúpení realizujeme vnútorné sadrové a cementové omietky, stierky a cementové a anhydridové potery.

Spolu s firmou Kalypso, ktorá vyrába plastové a hliníkové okná a dvere sme vypracovali komplexný produkt “Rekonštrukcie obytných domov”, ktorý sme prezentovali aj na výstave Coneco/Racioenergia. Našou hlavnou výhodou je, že nie sme obchodná spoločnosť, ktorá práce iba sprostredkúva ale priamo stavebná. <br><br>Práce realizujeme vlastnými pracovníkmi a pomocou vlastného lešenia. Výhody to prináša nielen v úspore peňazí, ale aj realizačného času, potrieb dodatočnej zmeny rozsahu prác, prípadne odstraňovania reklamácii,...

Naše ceny su nižšie voči konkurencii vďaka niekoľkým faktorom:

1. máme svojich vlastných pracovníkov
2. zatepľujeme pomocou vlastného lešenia
3. máme nižšie nákupné ceny, vzhľadom na to, že ročne odoberieme veľké množstvo
4. minimalizujeme prevádzkové náklady na najnevyhnutješie. Kumulovaním funckií a neplýtvaním na “výkonných riaditeľoch, obchodných asistentoch, poradcoch,…” sme schopní ušetriť veľké množstvo finančných prostriedkov, čo sa v konečnom dôsledku prejavuje aj na našej predajnej cene = vašej úspore. Samozrejme máme dostatočný počet administratívnych pracovníkov na to, aby sme boli schopní vybavovať zákazky ale i kalkulácie včas a k plnej spokojnosti našich klientov.

Registrovaný na katalogoch:

Pozri.sk - vyhľadávač

Katalóg stránok

Website Analysis

Evropský katalog