mob. 0905 711 355 Ikona telefón

e-mail: info@solidbau.sk Ikona pero

Prenájom lešenia len za 0,06€ za m2

Profesionálne lešenia s rýchlou a bezpečnou montážou

Zateplenie + omietky

viac informácii ...

Rekonštrukcie

rekonstrukcie interier viac informácii ...

O nás

 

Za viac ako 15 rokov sme vďaka prenájmu lešenia a zatepleniu pomohli lepšie bývať stovkám rodín, v nových aj zrekonštruovaných rodinných a  bytových domoch. Nazbierali sme mnoho praktických skúseností a v náš prospech hovorí množstvo referencií od spokojných klientov. Snažíme sa o to, aby názov našej firmy SolidBau, čiže kvalitný, dobre postavený, bol presným pomenovaním pre našu prácu. Ak teda hľadáte spoľahlivého prenajímateľa lešenia, alebo potrebujete zatepliť rodinný, či bytový dom, prípadne rekonštruovať byt, obráťte sa na nás. 

Disponujeme viac než 4000m2 kvalitného fasádneho lešenia rakúskej značky GRAF. Naše lešenie vyniká rýchlou, jednoduchou montážou a demontážou, zvyčajne sa dá postaviť až do výšky 40 metrov, pozostáva zo žiarivo pozinkovanej ocele, šírka rámu 0,73m.

Montáž lešenia: Lešenie postavíme skutočne rýchlo. V silách našich vyškolených pracovníkov s každoročnou povinnou certifikáciou je postaviť denne až 500 m2 lešenia. V prípade potreby väčšieho denného výkonu vieme na stavbu poslať 2 partie lešenárov súčasne, čím sa zvýši možnosť postaviť denne až 1.000m2 lešenia.

Doprava lešenia: Dopravu lešenia na stavbu realizujeme vlastnými vozidlami s nosnosťou do 500 m2 lešenia (12T, 14T, prípadne 18T kamión). Doprava sa účtuje z nášho skladu v Trsticiach (okres Dunajská Streda) na miesto realizácie a späť. V prípade väčšieho rozsahu montáže lešenia ako 500m2 realizujeme po dohode s investorom dopravu lešenia buď jedným autom viac dní alebo 2 autami súčasne v jeden deň a realizáciu robia 2 partie lešenárov.

Prenájom lešenia účtujeme na deň. Minimálna doba prenájmu je 7 dní, pričom pri prenájme dlhšom než 5 týždňov kalkulujeme cenu nájmu individuálne. Dohodnutá cena za prenájom lešenia zahrňuje aj bezplatné zameranie stavby našimi skúsenými pracovníkmi. Ich úlohou je čo možno najhospodárnejšie rozrátať rozostavenie lešenia. 

 

Rekonštrukcie prerábka bytu, bytového jadra, prerábka kúpeľne: murovanie, obklady, výmena okien, pokládka parkiet, prerábka a revízia elektriky.

Ploché strechy izolácia a zateplenie nových ako i renovácia starých plochých striech fóliami Fatrafol, Sika, Protan, Renofol.

Sadrokartóny  znížené stropy, obklady, niky. Protihlukové steny,

Pre bytové družstvo, spoločenstvo vlastníkov: Obnova bytových domov, kde vám vieme podľa vašich požiadaviek poskytnúť buď čiastkové, alebo komplexné riešenia.

  • Opravy a odstránenia systémových porúch fasád, balkónov, striech, atiky,
  • dvere a okná. Výmena vstupov, schodiskových aj pivničných okien. Profily Rehau, Veka, Schuco, Heroal,
  • zateplenie,
  • prespádovanie, zateplenie, nové fólie, atiky a vetracie šachty striech,
  • Renovujeme výťahy. Nové alebo renovácia výťahov, kde dosiahnete úsporu až 40% ročných nákladov a výťah vyzerá za štvrtinu ceny ako nový. Vymeníme rozvádzač, privolávač, kabínu. Zrenovujeme výťahovú kabínu, jej vnútorný obklad, podlahu, ovládač, svetlá, zrkadlo, ...
  • vyriešime aj moderné elektronické požiadavky ako zvončeky, svetlá na pohybové čidlá, bezkľúčové vstupy, či kamerový systém,
  • v interiéroch zabezpečíme dlažby, omietky, sadrokartóny, aj maľby. Zabezpečíme renovácie aj nové inštalácie.

Referencie

vizualizácia prerábky bazén
zateplenie lesenie bytovka
prenajom lesenia rodinny dom zateplenie
prenajom lesenia tehlovy dom
sadrokarton povala priecka
prenajom lesenia rodinny dom zateplenie
vizualizácia rekonštrukcie obývacej izby
kompletná prerábka rodinného domu

VIAC

Zaujali sme Vás?

napíšte nám