vonkajšia fasáda, prenájom lešenia, sádra, projekt, realizácie, podklady, opravy, izolácia, lešenie, izolačné dosky

 

Realizujeme zateplenie polystyrénom, alebo minerálnou vlnou. Vonkajšiu fásádu najčastejšie realizujeme omietkovinou Baumit, ale nie je problém podľa Vášho priania dodať rôzne značky: Terranovu, Hasit, BEK, Exterm, JUB Kastaco, Rebco, Relius, alebo iné. Na výber máte rôzne druhy - akrylátovú, silikátovú, silikónovú, nanopor, mozaikovú alebo Open systém.

Open  je verzia zateplenia najvyššieho štandardu, ktorý v sebe kombinuje výhody zateplenia minerálnou vlnou - fasáda je neustále prevetrávaná, čo zabraňuje vo vnútri stavby vzniku plesní a pomáha udržať optimálnu klímu a súčasne výhody polystyrénu - pevnosť a rovnosť podkladu, a tým pádom aj celej fasády.

Disponujeme teplotechnickým projektantom na učenie najvhodnejšieho zateplenia (vhodné pri rekonštrukciách starších objektov), ktorý určí optimálnu hrúbku polystyrénu vzhľadom na orientáciu objektu voči svetovým stranám ale aj prepočíta spávne umiestnenie nosného bodu a prípadne nespôsoboval tvorbu plesní po zrealizovaní zateplenia. Takisto vie vypočítať viacero variantov zateplenia vzhľadom na vynaložené náklady s prepočtom návratnosti investície na energiách potrebných na kúrenie.

Akcia zateplenie

Zetepľovací systém Baumit: fasádne izolačné dosky EPS, lepenie Baumit, sklotextilná mriežka, univerzálny základ, Baumit akrylátova/silikátova omietka 1,5mm

Cena zateplenia
Hrúbka polystyrénu do 500m² 500-1000m² Nad 1000m²
20mm 24,0
23,5
23,0
50mm 25,0 
24,5 €
24,0 
80mm 26,0 
25,5
25,0 

100mm

27,0 
26,5
26,0