hrubá stavba, podhľady, dvere, , doprava lešenia, vata, vyregulovanie, elektrika, podkrovia, preklady

SolidBau.sk - NAJ ceny: Prenájom lešenia 0,06€/m2, lešenie montáž+demontáž 1,5€/m2

Prečo s nami spolupracovať

Vážený klient. Sme si vedomí, že ako firma vzniknutá vo februári 2013 nevyvoláme vo vás veľkú dôveru. Dovoľte preto priblížiť Vám niečo málo z nášho firemného pozadia.

Náš majiteľ a súčasne konateľ Peter Mihál sa v oblasti stavebníctva úspešne pohybuje od mája 2006 ako konateľ a spoločník stavebnej spoločnosti Farnex, s.r.o. Bratislava, v ktorej vo februári 2013 ukončil svoje pôsobenie a začal s novým tímom kolegov napĺňať vlastnú prestavu o kvalite a komforte prístupu a hlavne práce pre Vás - našich klientov.

Venujeme  sa zatepľovaniu rodinných, bytových domov, izolácii plochých striech, sádrokartónom, vnútorným omietkam a poterom.

Našou hlavnou výhodou je, že nie sme obchodná spoločnosť, ktorá práce iba sprostredkúva ale priamo stavebná. Práce realizujeme vlastnými pracovníkmi a pomocou vlastného lešenia. Výhody to prináša nielen v úspore peňazí, ale aj realizačného času, potrieb dodatočnej zmeny rozsahu prác, prípadne odstraňovania reklamácii,...

Spolu s firmou Kalypso, ktorá vyrába plastové a hliníkové okná a dvere sme vypracovali komplexný produkt “Rekonštrukcie obytných domov”, ktorý sme prezentovali aj na výstave Coneco/Racioenergia.

V súčasnosti disponujeme viac ako 4.000m2 lešenia, 2 partiami zatepľovačov, 1 partiou izolatérov, 1 partiou sádrokartónistov a s dlhoročnými obchodnými partnermi v zastúpení realizujeme Vnútorné omietky sadrové a cementové, Potery cementové a anhydridové (sádrové) Baumit, Knauf.

Prenájom lešenia fasádne lešenie rakúskej zn. GRAF. Na prenájom lešenia poskytujeme bezplatné zameranie stavby a rozrátanie čo možno najhospodárnejšieho rozostavania lešenia. Lešenie prenajímame a účtujeme na deň, pričom minimálna doba na prenájom lešenia je 7 dní. Lešenie dopravujeme vlastnými autami. Ceny prenájmu lešenia.

Zateplenie rodinných a bytových domov (polystyrén, minerálna vlna, omietky akryl, silikát, silikón, nanopor značiek Baumit, Terranova, Caparol).

Ploché strechy izolácia a zateplenie nových ako i renovácia starých plochých striech fóliami Fatrafol, Sika, Protan, Renofol.

Sadrokartóny  - znížené stropy, obklady, niky. Protihlukové steny,

Rekonštrukcie - prerábka bytu, bytového jadra, prerábka kúpeľne: murovanie, obklady, výmena okien, pokládka parkiet, prerábka a revízia elektriky.

Pre bytové družstvo, spoločenstvo vlastníkov: Obnova bytových domov, kde Vám vieme podľa Vašich požiadaviek poskytnúť buď čiastkové alebo komplexné riešenia

  • odstránenie, opravy systémových porúch (fasáda, balkóny, strecha, atika)
  • zateplenie
  • Dvere + okná (výmena vstupov, schodiskových a pivničných okien. Profil Rehau, Veka, Schuco, Heroal
  • Strecha – prespádovanie, zateplenie, nová fólia, atika, vetracie šachty
  • Výťahy – nové alebo renovácia výťahov, kde dosiahnete úsporu až 40% ročných nákladov a výťah vyzerá za ¼ ceny ako nový (výmena rozvádzača, privolávačov, komplet výmena kabíny – vnútorný obklad, podlaha, ovládač, svetlá, zrkadlo)
  • Elektrika – zvončeky, svetlá na pohybové čidlá, bezkľúčové vstupy, kamerový systém
  • Interiéry – dlažby, omietky, sadrokartóny, maľby. Renovácia a nové inštalácie